حمام و سرویس بهداشتی

طراحی مدرن و مناسب برای حمام می تواند دکوراسیون حمام شما را به محیطی سرشار از انرژی و روشنایی تبدیل نماید تا لحظاتی خوش در هنگام نظافت داشته باشید. استفاده از نور کافی در حمام که توسط لامپ‌‌های کوچک در قسمت‌های مختلف ایجاد می‌شود، هم حمام را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و هم در مواقع مختلف کارایی دارد. سعی کنید از چند کلید متفاوت و یا حداقل از کنترل‌کننده‌ نور در حمام استفاده کنید.
سرویس بهداشتی یا همان حمام و دستشویی یکی از مهترین بخش های خانه است که بیشترین کاربرد را دارد ولی کمترین توجه به آن میشود. شاید شما تمایل زیادی داشته باشید که سرویس بهداشتی زیبایی داشته باشید ولی راه ها و روش هایی را که شما را به این خواسته میرساند ندانید.طراحی مدرن و مناسب برای حمام می تواند دکوراسیون حمام شما را به محیطی سرشار از انرژی و روشنایی تبدیل نماید تا لحظاتی خوش در هنگام نظافت داشته باشید.
استفاده از سیستم های نورپردازی که هنرمندانه جاسازی و نصب شده اند در کنار انتخاب درست کاشی و سرامیک های سنگی دیواری و کف حمام باعث شده از مواردی است که در طراحی این فضاهای خصوصی نقش به سزایی دارند. امکان دارد شما دکوراسیون حمام و دستشویی تمایل به قرار دادن یک وسیله تزیینی در دکوراسیون حمام داشته باشید ولی شی مورد نظر با دیگر عناصر و اجزا موجود در حمام همخوانی نداشته باشد.نکته مهم در مورد کف حمام و دستشویی، بهداشت و امنیت است. کفپوش سرامیک هم امنیت و بهداشت را حفظ می‌کند و هم باعث می‌شود حمام شما بزرگ‌تر جلوه کند.
استفاده از نور کافی در حمام که توسط لامپ‌‌های کوچک در قسمت‌های مختلف ایجاد می‌شود، هم حمام را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و هم در مواقع مختلف کارایی دارد. سعی کنید از چند کلید متفاوت و یا حداقل از کنترل‌کننده‌ نور در حمام استفاده کنید. می خواهیم چند نمونه حمام و دستشویی را در ابن بخش به تصویر بکشیم که از یک طراحی دکوراسیون مدرن، شیک و زیبا بهره مند هستند.